brike ستاره متولد ازدواج سرگرمی اختلاف سنی

brike: ستاره متولد ازدواج سرگرمی اختلاف سنی شهرام شکیبا سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز وب‌گردی نشانه‌های کمترشناخته‌شده پرسشها قلبی

قلب گاهی با بروز علائم خفیف و غیرمعمولی اطلاع می‌دهد در عملکرد این اندام مهم اختلال وجوددارد.

نشانه‌های کمترشناخته‌شده پرسشها قلبی

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، به‌ علائم هشداردهنده زیر توجه کنید:

برجستگی‌های زردرنگ پوست

گزانتوما نوعی شرایط پوستی است که در آن در زیر پوست چربی تشکیل می‌شود. این لکه‌های زردرنگ که بروز آن در بزرگسالان مرسوم هست، اندازه‌های متفاوتی دارند و در سراسر بدن از جمله دست‌ها، پاها و مفاصل ایجاد می‌شوند. نوع خاصی از گزانتوما در پلک‌های پایین یا بالای چشم و نزدیک به بینی بروز می‌کند. بروز این لکه‌ها نشان‌دهنده آن است که چربی موجود در خون زیاد از حد میانگین هست. لکه‌هایی که در چشم تشکیل می‌شوند حاکی از شرایط جدی‌تر پرسشها قلبی هستند.

نشانه‌های کمترشناخته‌شده پرسشها قلبی

سفتی ستون مهره‌ها

اسپوندیلیت انکیلوزان یک بیماری التهابی است که با گذشت وقت باعث می‌شود بعضی مهره‌ها در ستون مهره‌ها به‌هم جوش بخورند. مطالعات نشان می‌دهد علاوه بر مشکلاتی که این بیماری در مفاصل ایجاد می‌کند با بسیاری از پرسشها قلبی از جمله نارسایی قلبی و حملات قلبی، سکته، درد قفسه سینه و دیگر پرسشها جدی قلبی مرتبط است.

خونریزی لثه‌ها

بیماری‌های قلبی می‌توانند از بهداشت دهانی ضعیف ناشی شوند. شواهد بسیاری نشان می‌دهد پرسشها دندانی سلامت قلب را ترساندن می‌کنند. لثه‌ها باید صورتی رنگ و سفت باشند. خونریزی لثه گاهی حاکی از وجود مسئله در گردش خون بدن است.

قلب گاهی با بروز علائم خفیف و غیرمعمولی اطلاع می‌دهد در عملکرد این اندام مهم اختلال وجوددارد.

میگرن

گاهی یک سردرد چیزی زیاد از یک سردرد نیست؛ ولی شرایط قلبی عروقی مثل فشار خون اوج و بیماری‌های عروق کرونر می‌تواند با میگرن مرتبط باشد. مطالعات نشان می‌دهد مبتلا شدن به میگرن یکی از عوامل افزایش‌دهنده ریسک مبتلا شدن به پرسشها قلبی عروقی – بویژه در زنان- است.

تورم پا

ضعف ماهیچه‌های قلب یا نقص دیگری در عملکرد قلب خود را با علائمی مانند تجمع مایعات در پاها نشان می‌دهد. تشکیل مایعات دراندام‌ها به علت پمپاژ ناکارآمد خون می‌تواند ریشه در پرسشها قلبی داشته باشد. کم کردن جریان خون در رگ‌ها، تشکیل مایعات در آنها را به دنبال دارد.

منبع:جام جم

انتهای پیام/

نشانه‌های کمترشناخته‌شده پرسشها قلبی

واژه های کلیدی: علائم هشداردهنده | مبتلا شدن | بیماری | مطالعات | خونریزی | میگرن | سردرد | افزایش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz