brike ستاره متولد ازدواج سرگرمی اختلاف سنی

brike: ستاره متولد ازدواج سرگرمی اختلاف سنی شهرام شکیبا سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قرار نیست به استقلال ببازیم / کلوب پرسپولیس

قصد پاسخگویی به چنین مطلب کذبی را نداشتیم ولی جهت اینکه خیال هواداران راحت شود و آنها بدانند که نگرانی‌ای در این بابت وجود ندارد این صحبت‌ها را انجام دادیم. امی

قرار نیست به استقلال ببازیم / کلوب پرسپولیس

کلوب پرسپولیس: قرار نیست به استقلال ببازیم

عبارات مهم : انتشار

قصد پاسخگویی به چنین مطلب کذبی را نداشتیم ولی جهت اینکه خیال هواداران راحت شود و آنها بدانند که نگرانی ای در این بابت وجود ندارد این صحبت ها را انجام دادیم. امیدوارم که هواداران به خوبی از تیم حمایت کنند.

انتشار یک مطلب در خصوص باخت پرسپولیس در دربی ۸۶ باعث شد تا روابط عمومی این کلوب تصویر العمل نشان دهد.

به گزارش خبر ورزشی، در پی انتشار خبری مبنی بر اینکه در جلسه روز گذشته مدیران دو کلوب پرسپولیس و استقلال مقرر شده است که تیم پرسپولیس به استقلال ببازد روابط عمومی کلوب پرسپولیس نسبت به این خبر تصویر العمل نشان داد.

قرار نیست به استقلال ببازیم / کلوب پرسپولیس

پندار خمارلو در این خصوص گفت: با خواندن یک سری مطلب خنده آمیز و بی ارزش چیزی جز تأسف جهت رسانه انتشار دهنده باقی نمی ماند. نوشتن چنین مطلب کذبی در آستانه دربی تنها از یک ذهن مسموم و بیمار نشأت می گیرد تا در آستانه دربی ذهن هواداران ما را مشوش و خراب کنند. انتشار چنین مسائلی تنها جهت مأیوس کردن طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) است که البته خوشبختانه آنها به همه چیز واقف هستند و دوست و دشمن را خیلی خوب تشخیص می دهند. بعضی ها در لباس دوست به دنبال ضربه زدن به پرسپولیس هستند.

وی ادامه داد: در طرف دیگر خوشبختانه مربیان و بازیکنان پرسپولیس به اهمیت این بازی آگاه هستند و در جلسه ای که امروز آقای گرشاسبی با وجود مشغله های فراوان در تمرین با آنها برگزار کرد از بازیکنان خواست تا با همه توان جهت شاد کردن دل هواداران برنده از زمین بیرون بیایند تا بعد از دربی ۸۶ یک مراسم خوش حالی قهرمانی باشکوه برگزار کنیم. مطمئناً هواداران ما باهوش هستند و چنین مطالب زردی تأثیری در حمایت آنها از بازیکنان ندارد. قصد پاسخگویی به چنین مطلب کذبی را نداشتیم ولی جهت اینکه خیال هواداران راحت شود و آنها بدانند که نگرانی ای در این بابت وجود ندارد این صحبت ها را انجام دادیم. امیدوارم که هواداران به خوبی از تیم حمایت کنند.

قصد پاسخگویی به چنین مطلب کذبی را نداشتیم ولی جهت اینکه خیال هواداران راحت شود و آنها بدانند که نگرانی‌ای در این بابت وجود ندارد این صحبت‌ها را انجام دادیم. امی

مدیر روابط عمومی کلوب پرسپولیس در آخر خاطرنشان کرد: با دستور آقای گرشاسبی کارها حقوقی-قضایی جهت انتشار دهندگان چنین مطلب کذبی انجام خواهد شد و بخش حقوقی کلوب موظف است تا به ثمر رسیدن نتیجه این پیگیری حقوقی آن را دنبال کند.

واژه های کلیدی: انتشار | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | روابط عمومی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz