brike ستاره متولد ازدواج سرگرمی اختلاف سنی

brike: ستاره متولد ازدواج سرگرمی اختلاف سنی شهرام شکیبا سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار حوادث 10سال است فرزند دار نشده ام،خواستم پسردار باشم ، زن نازا نوزاد 2روزه را از آغوش مادرش در بیمارستان ربود

زنی که توانایی بچه‌دارشدن نداشت، نوزاد دوروزه‌ای را از بیمارستان ربود ولی خیلی سریع دستگیر شد.

زن نازا نوزاد 2روزه را از آغوش مادرش در بیمارستان ربود/10سال است فرزند دار نشده ام،خواستم پسردار باشم

عبارات مهم : تاکسی

زنی که توانایی فرزند دارشدن نداشت، نوزاد دوروزه ای را از بیمارستان ربود ولی خیلی سریع دستگیر شد.

شرق نوشت:خبر ربوده شدن نوزاد روز پنجشنبه هفته گذشته به پلیس همدان داده و معلوم شد زنی بعد از ورود به بیمارستان فاطمیه این شهر نوزادی دوروزه را از مادرش تحویل گرفته و از بیمارستان گریخته هست. مادر نوزاد در توضیحات خود گفت: زن کودک ربا خودش را از پرسنل بیمارستان معرفی کرد و من هم حرف او را باور کردم چون اصلا تصور نمی کردم کسی بخواهد فرزند ام را بدزدد.

به این ترتیب تیمی خاص از کارآگاهان مأموریت یافتند تا نوزاد را هرچه سریعتر پیدا کنند و به خانواده اش بازگردانند.

10سال است فرزند دار نشده ام،خواستم پسردار باشم ، زن نازا نوزاد 2روزه را از آغوش مادرش در بیمارستان ربود

با انجام کارها اولیه و حضور مأموران در بیمارستان و بررسی دوربین در پشت بیمارستان مشخص شد مردی با دردست داشتن قنداقه یک طفل از آن در خارج و سوار بر یک دستگاه خودروی سواری تاکسی پراید شده است و بعد از حدود پنج دقیقه خانمی از همان در خارج شده است و بعد از سوارشدن در تاکسی محل را ترک کرده هست. بنابراین با تعامل صورت گرفته با واحد تاکسی رانی یکی از رانندگان در این زمینه شناسایی و به پلیس آگاهی انتقال یافته شد.

راننده تاکسی در اظهاراتش گفت: «مقابل بیمارستان فاطمیه جهت مسافرکشی توقف کرده بودم، خانمی که خود را ساکن یکی از مناطق شهر همدان معرفی می کرد، به من مراجعه کرد و گفت فرزندم در بیمارستان است از در پشت بیا تا ما را به منزل برسانی».راننده ادامه داد: «من در کوچه پشت بیمارستان منتظر آمدن آن زن شدم و بعد از پارک کردن ماشین به محوطه بیمارستان رفتم و آن زن فرزند را به من داد و بعد از حدود پنج دقیقه آمد و سوار ماشین شد و او را به منزلش رساندم».

زنی که توانایی بچه‌دارشدن نداشت، نوزاد دوروزه‌ای را از بیمارستان ربود ولی خیلی سریع دستگیر شد.

با کمک این راننده منزلی که احتمال می رفت طفل ربوده شده است در آنجا باشد، شناسایی شد و در بازرسی از آن طفل موردنظر مشاهده و به همراه متهم جهت بررسی زیاد به پلیس آگاهی انتقال یافته شد.

زن جوان در تحقیقات فنی و بازجویی های انجام شده است گفت: «حدود 10 سال است که ازدواج کرده ام و به دلایل پزشکی نمی توانم فرزند دار شوم. به همین علت تصمیم به ربودن یک طفل پسر از بیمارستان گرفتم. با توجه به اینکه من به علت نازایی مدتی در بیمارستان فاطمیه مورد بررسی بودم و کارکنان زن بیمارستان من را می شناختند، بعد از شناسایی سوژه خود و به دست آوردن مشخصات مادر طفل با برنامه قبلی وارد بیمارستان شدم و به اتاقی رفتم که مادر و طفل در آن استراحت می کردند و به مادر طفل گفتم فرزندت دارای ناراحتی بینایی است که باید از سوی دکتر متخصص معاینه و درمان شود و با این تکنیک طفل را از وی گرفتم و از بیمارستان خارج شدم».

بنا بر این گزارش، نوزاد بعد از اخذ نظریه سلامتی و معاینه از سوی دکتر و با حضور مأموران حراست بیمارستان و دانشگاه علوم پزشکی همدان به مادرش تحویل و متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

10سال است فرزند دار نشده ام،خواستم پسردار باشم ، زن نازا نوزاد 2روزه را از آغوش مادرش در بیمارستان ربود

واژه های کلیدی: تاکسی | فرزند | معرفی | نوزاد | همدان | راننده | شناسایی | بیمارستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz